Huvitegevus

Info 2023/2024 õppeaastaks

MALERING – reedeti kell 14.15 – 15.45, ringijuht Margus Sööt, ruum A103

Jätkame male huviringiga. Tunnis tegeletakse reeglite ning strateegiate omandamisega.

KABERING – neljapäeval kell 13.15-14.00, ringijuht Irma Nahkor ruum A321

KABERING – neljapäeval kell 14.20-15.05, ringijuht Irma Nahkor  ruum A321

Alanud õppeaastal on huvilistel võimalik alustada või jätkata tegevust Haabneeme Kooli kaberingides. Kabe on suurepärane mäng, mis

• on lihtne ja samas põnevate võimaluste mäng,
• arendab lapse püsivust ja loogilist mõtlemist,
• õpetab väärikalt võitma ja kaotama,
• võimaldab olla lapsel väikese harjutamise järel võrdväärne vastane ka emale-isale.
Kabe on mõtlemismäng, mis sobib harrastamiseks igas vanuses lapsele – mida varem, seda parem. Kaberingis õpivad lapsed mängima kabet või ka teisi mõtlemismänge. Innukamaid julgustatakse osalema erinevatel lastevõistlustel, mida korraldatakse Eestis, aga ka välismaal.

Esimene selle õppeaasta kokkusaamine on neljapäeval 5. oktoobril.

MUUSIKALITEATER 1.-5. KLASSILE – kolmapäeviti kell 13.20-15.00, ringijuht Hille Savi, aulas

Muusikaliringi tundides õpime olulisemaid teatri ja muusikali mõisteid, improviseerime, laulame, liigume, õpime koreograafiat, arendame kõnetehnikat ning tutvume hääleimprovisatsiooniga. Teeme koos etüüde ja erinevaid harjutusi ning toome lavale õppeaasta jooksul vähemalt ühe laste muusikali, lisaks väikesed numbrid kooli jõulu- ja kevadkontserdile.

RAHVATANTS – 1.-3. klassile, esmaspäeviti kell 14.15-15.00 aulas, ringijuhid Kairi Lehtpuu ja Maido Saar

Õpitakse erinevaid folkloorseid ja ka autoritantse. Esinemas käiakse kooli üritustel, Viimsi päevakeskustes. Osaleme kohalikel ja piirkondlikel tantsupidudel.
Ootame endi sekka kõiki rõõmsameelseid tantsuhuvilisi lapsi, kes peavad lugu heast seltskonnast, liikumisest, kes väärtustavad sirget rühti ja tahavad tundma õppida rahvakultuuri.

Meisterdamisring 1.-4. klassile, esmaspäeviti kell 14.15-15.00 raamatukogus – ringijuht õpetaja Triin Hussar.