Toitlustamine

Koolilõuna hind 2023/2024. õppeaastal on 1.65 EUR.
Koolilõuna eest tasub Viimsi vald.
Söögivahetunnid on kell 9.55-10.15; 11.00-11.20 ja 12.05-12.25

Oodet pakutakse kell 13.15-14.30

Haabneeme Koolis on toitlustaja Baltic Restaurants Estonia AS.
Oodet on võimalik saada alates 4. septembrist ja hommikuputru on võimalik saada alates 4. septembrist. Hommikupudru maksumus on 0,55 eurot (saab nii ette tellida kui ka kohapeal sularahas maksta)  ning oote maksumus 1.10 euro (ainult ettetellimise alusel).
Pakutakse ka 5 sorti huviringipakki (oote asemel, jõuab kohale koos ootega, hind 3.20-3.90, ainult ettetellimisel), seda samuti alates 4. septembrist.
Huviringi pakk 1 (hind EUR 3.20) Kolmikvõileib singi ja juustuga, õunamahl 200ml, õun
Huviringi pakk 2 (hind EUR 3.20) Vrapp kanaga, õunamahl 200ml, õun
Huviringi pakk 3 (hind EUR 3.90) Taskuleib singi ja munaga, õunamahl 200ml
Huviringi pakk 4 (hind EUR 3.90) Vrapp singi ja juustuga, mango-banaanismuuti 200ml
Huviringi pakk 5 (hind EUR 3.90) Vrapp aedviljadega, marja-jogurtismuuti 200ml
Huviringi pakk nädal (hind EUR 14.90. Telli huviringi pakk terveks nädalaks ja saad 5 pakki 4 paki hinnaga. Laps saab iga päev erineva paki)
Tellimiskeskus avatakse 1. septembrist (www.toitkooli.ee)

Hommikupudru ja oote tellimusi saab teha mugavalt läbi tellimuskeskuse www.toitkooli.ee

Tellimusi saab toitkooli.ee esitada kasutajana sisse logides. Toitkooli.ee keskkonda sisse logimiseks vali sisselogimise viis: pangalink, ID-Kaart või Mobiili -ID

Kasutaja saab esitada tellimuse kestva õppeaasta koolipäevade kohta hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Kasutaja valib toitkooli.ee „toidu tellimine“ kuupäevad, millal soovite lapsele sööki tellida (vastavalt soovile valige hommiku- ja/või koolieine ehk pikapäevarühma toit) ja kinnitage “vormista tellimus”.

Tellimust saab tühistada hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Eemaldatud päevad annavad teile varupäevad, mida saate kasutada järgmise tellimusega ning arvutatakse vastavalt.

Hommikuputru saab ka kohapeal osta sularahas. Kuigi eelistame ette tellimist, siis ei jää puudu ega teki ületootmist.

Oote toit on ainult tellimise alusel.

Head isu!

Baltic Restaurants Estonia AS

Baltic Restaurants Estonia AS on suurim toitlustusteenust pakkuv ettevõte Eestis ning kuulub Baltic Restaurant Gruppi. Eestis alustasime tegevust 1993. aastal.

Eestis oleme tööandjaks üle 600 töötajale ja meie teenindada on üle Eesti 150 toitlustuskohta – üldhariduskoolid ja lasteaiad, ülikoolid, büroohooned, personalirestoranid ja pardarestoranid.

Koolitoitlustusteenust pakume Daily kaubamärgi all.

Baltic Restaurants Estonia isikuandmete töötlemise korra leiate siit.

Daily koolitoitlustuse pakutavad teenused

• hommikupuder
  • koolilõuna
  • koolieine ehk pikapäeva toit

Koolilõuna valmistamisel

• EI PAKU
    • eeltöödeldud toorainet (nt sulfideeritud kartul jms) ning poolfabrikaattooteid
    • viineri- ja vorstitoodetest valmistatud roogasi
    • magustoiduks maiustusi, vaid kohapeal valmistatud magustoite
    • joogiks veepõhiseid magustatud ega gaseeritud jooke
  • EI KASUTA
    • maitsetugevdajaid ja soola sisaldavaid maitseaineid
    • valmistoidu pulbreid – nt. kastme-,puljongi-, pulbrid jne.
    • vedelaid kontsentraate – supid, puljongid, kastmed. Puljongi valmistame naturaalsest toorainest.

Lisainfo:

Eveli Reinaru /  Baltic Restaurants Estonia AS Viimsi piirkonnajuht