Laiendatud juhtkond

Haabneeme Kooli laiendatud juhtkonda kuuluvad juhtkond ja aineühenduste juhid

Aineühenduste juhid
Eesti keele ja kirjanduse aineühenduse juht Evelin Jürisson evelin@haabneeme.edu.ee
Võõrkeelte aineühenduse juht Lilian Raspel lilian@haabneeme.edu.ee
Reaalaineühenduse juht Mery Rosenberg mery@haabneeme.edu.ee
Sotsiaalaineühenduse juht Epp Orula epp@haabneeme.edu.ee
Muusika-aineühenduse juht Kati Põder kati@haabneeme.edu.ee
Kunstiaineühenduse juht Krete Kuusmann krete@haabneeme.edu.ee
Liikumise aineühenduse juht Dmitri Reinmets dmitri@haabneeme.edu.ee
  • Alammenüüd

  • Meie Facebookis

    Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

© 2016 Haabneeme Kool