Tugistruktuur

TUGIPERSONAL
Nimi Amet E-post Telefon Ruum
Riin Peeters tugistruktuuri juht,

HEV koordinaator

riin@haabneeme.edu.ee 6028952 A230
Jana Skripnikov psühholoog jana@haabneeme.edu.ee 6028961 A220
Eliis Ait eripedagoog-nõustaja eliis@haabneeme.edu.ee A320
Merlis Peddai eripedagoog merlis@haabneeme.edu.ee A320
Lissi Sau pikapäevarühma õpetaja lissi@haabneeme.edu.ee A317
Pille Tomingas abiõpetaja pille@haabneeme.edu.ee A320
Maarja Tomingas abiõpetaja
Pille Rahe logopeed  piller@haabneeme.edu.ee  A320
Anna Irjas-Kopli HEV klassiõpetaja  anna@haabneeme.edu.ee
  • Alammenüüd

  • Meie Facebookis

    Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

© 2016 Haabneeme Kool