Tugistruktuur

TUGIPERSONAL
Nimi Amet E-post Telefon Ruum
Riin Peeters tugistruktuuri juht,

HEV koordinaator, sotsiaalpedagoog

riin.peeters@haabneeme.edu.ee 556 962 89 A230
Jana Skripnikov psühholoog jana.skripnikov@haabneeme.edu.ee 555 856 72 A220
Anna Irjas-Kopli eripedagoog anna.irjas-kopli@haabneeme.edu.ee
Gristel Pagi eripedagoog gristel.pagi@haabneeme.edu.ee
Maret Marran abiõpetaja, käsitööõpetaja maret.marran@haabneeme.edu.ee
Inga Raidlo abiõpetaja inga.raidlo@haabneeme.edu.ee
Hannele Kutser abiõpetaja hannele.kutser@haabneeme.edu.ee A206
Einike Narusk abiõpetaja einike.narusk@haabneeme.edu.ee
Maarja Rumvolt abiõpetaja  maarja.rumvolt@haabneeme.edu.ee
Mari Saarepera abiõpetaja mari.saarepera@haabneeme.edu.ee
Pille Rahe logopeed  pille.rahe@haabneeme.edu.ee  A320
kooli medõde  kool@haabneeme.edu.ee 555 18 094 A318
Eliis Ait eripedagoog-nõustaja (lapsehoolduspuhkusel) eliis.ait@haabneeme.edu.ee
Merlis Maalman eripedagoog (lapsehoolduspuhkusel) merlis.maalman@haabneeme.edu.ee

  • Alammenüüd

  • Meie Facebookis

    Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

© 2016 Haabneeme Kool