Tugistruktuur

TUGIPERSONAL
Nimi Amet E-post Telefon Ruum
Riin Peeters tugistruktuuri juht,

HEV koordinaator

riin@haabneeme.edu.ee 6028952 A230
Jana Skripnikov psühholoog jana@haabneeme.edu.ee 6028961 A220
Eliis Ait eripedagoog-nõustaja eliis@haabneeme.edu.ee A320
Kaie Kuut abiõpetaja kaie@haabneeme.edu.ee
Julia Gavrilova abiõpetaja julia@haabneeme.edu.ee
Anett-Eliise Ott abiõpetaja anett-eliise@haabneeme.edu.ee
Hannele Kutser abiõpetaja hannele@haabneeme.edu.ee A206
Pille Rahe logopeed  piller@haabneeme.edu.ee  A320
  • Alammenüüd

  • Meie Facebookis

    Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

© 2016 Haabneeme Kool