Tugipersonal

 

TUGIPERSONAL
Nimi Amet E-post Telefon Ruum
Riin Peeters tugistruktuuri juht,

HEV koordinaator

riin@haabneeme.edu.ee 556 962 89 A230
Jana Skripnikov psühholoog jana@haabneeme.edu.ee 555 856 72 A220
Eliis Ait eripedagoog-nõustaja eliis@haabneeme.edu.ee A320
Kaie Kuut abiõpetaja kaie@haabneeme.edu.ee
Maret Marran abiõpetaja maretm@haabneeme.edu.ee
Anett-Eliise Ott abiõpetaja anett-eliise@haabneeme.edu.ee
Hannele Kutser abiõpetaja hannele@haabneeme.edu.ee A206
Pille Tomingas abiõpetaja pille.tomingas@haabneeme.edu.ee
Pille Rahe logopeed  piller@haabneeme.edu.ee  A320

© 2016 Haabneeme Kool