Haabneeme Sinilind lõppkontserti tulemused

UncategorizedHaabneeme Sinilind lõppkontserti tulemused kommenteerimine on välja lülitatud

28. märtsil toimus Haabneeme Kooli aulas Sinilinnu lõppkontsert, kus nägime kõiki meie kooli parimaid laululapsi. Kõik lapsed olid ääretult tublid!

Igast klassiastmest valiti välja ka parimad: 1. kl Gregor, 2. kl Katariina, 3. kl Karolin ja Marten Thomas, 4. kl Emily Viktoria, 5. kl Linni ja Anna ning 6. kl Thalia.

Esimese kooliastme võitjaks sai 2. klassi Katariina ning teise kooliastme parimaks kuulutati 6. klassi Thalia.

Üldvõit läks sel korral 3. klassi Karolinile!

Samuti jagati välja ka kolm eripreemiat: esimese klassi poistele vinge tiimitöö eest, 2. klassi Mirjamile lavanärvi taltsutamise eest ning 3. klassi Marten Thomasele tõelise lavalise šarmi eest!

Kiidame kõiki laululapsi ja nende juhendajaid – Mariann, Aarne ja Age!