Õpetajad

Haabneeme Kooli õpetajad on jagunenud aineühendustesse:

Eesti keele ja kirjanduse aineühendus:

 

Võõrkeelte aineühendus:

 

Sotsiaalaineühendus:

 

 

Reaalaineühendus:

 

 

Muusika ja kunstide aineühendus:

 

 

 

 

 

 

Liikumise aineühendus:

 

 

ÕPETAJAD

Nimi Amet E-post Ruum
Kairi Lehtpuu 1.a klassiõpetaja kairi@haabneeme.edu.ee A201
Katrin Laurand 1.b klassiõpetaja katrin.laurand@haabneeme.edu.ee A301
Birgit Raudsepp 2.a klassiõpetaja birgit@haabneeme.edu.ee A204
Annela Tammiste 2.b klassiõpetaja annela@haabneeme.edu.ee A302
Epp Orula 3.a klassiõpetaja epp@haabneeme.edu.ee A101
Reet-Ly Lindal 3.b klassiõpetaja reet-ly@haabneeme.edu.ee A305
Helen Viljamaa 3.c klassiõpetaja helen@haabneeme.edu.ee A205
Everi Treimann 3.e klassiõpetaja everi@haabneeme.edu.ee A100
Virve Meresma 4.a klassiõpetaja virve@haabneeme.edu.ee  A303
Kaidy Õismets 4.b klassiõpetaja kaidy@haabneeme.edu.ee  A102
Triin Hussar 4.c klassijuhataja, tehnoloogiaõpetaja triin@haabneeme.edu.ee  A203
Kert Õun 5.a klassijuhataja, ajalooõpetaja kert@haabneeme.edu.ee  A104
Kerti Rannisto 5.b klassiõpetaja kerti@haabneeme.edu.ee  A202
Kersti Randmer 5.c klassiõpetaja kersti@haabneeme.edu.ee  A304
Elle Toper 5.d klassiõpetaja elle@haabneeme.edu.ee A103
Daria Pantazi 6.a klassijuhataja, vene ja inglise keele õpetaja daria@haabneeme.edu.ee
Vivika Kupper 6.b klassijuhataja,  koolijuhi kt vivika@haabneeme.edu.ee
Elle-Riin Ulfsak 6.c klassijuhataja/eesti keele ja kirjanduse õpetaja elle-riin@haabneeme.edu.ee  A103
Eva Link 7.a klassijuhataja, inglise keele õpetaja eva@haabneeme.edu.ee  A319
Riin Peeters 7.b klassijuhataja /      HEV-koordinaator riin@haabneeme.edu.ee
Bert Tippi 7.c ja 7.d klassijuhataja, kehalise kasvatuse õpetaja, spordiklassi õpetaja (2.b) bert@haabneeme.edu.ee
Hannele Kutser 7.e/9.e klassijuhataja hannele@haabneeme.edu.ee
Hele Must 8.a klassijuhataja, inglise keele õpetaja hele@haabneeme.edu.ee
Tiina Link 8.b klassijuhataja, loodusainete õpetaja tiinal@haabneeme.edu.ee
Kaia-Liisa Haas 8.c klassijuhataja, inglise ja saksa keele õpetaja kaia-liisa@haabneeme.edu.ee
Lilian Jõesaar 8.d klassijuhataja,   inglise keele õpetaja lilian@haabneeme.edu.ee
Ariel Kristel Pallo 9.a klassijuhataja, inglise keele õpetaja ariel@haabneeme.edu.ee
Tiina Pukk 9.b klassijuhataja, õppejuht tiina@haabneeme.edu.ee
Jana Skripnikov 9.c klassijuhataja,   psühholoog jana@haabneeme.edu.ee
Egle Uibopuu 9.d klassijuhataja, eesti keele õpetaja egle@haabneeme.edu.ee
Maarja Aavik ajalooõpetaja maarja@haabneeme.edu.ee
Kirke Aitsen spordiklassi õpetaja (1.b), kehalise kasvatuse õpetaja kirke@haabneeme.edu.ee
Peedu Alas tehnoloogiaõpetaja peedu@haabneeme.edu.ee B105/B106
Külli Alver vene keele õpetaja kylli@haabneeme.edu.ee A317
Alex Feldmann eesti keele õpetaja alex@haabneeme.edu.ee
Egle Hollman loodusainete õpetaja egleh@haabneeme.edu.ee
Evelin Jürisson eesti keele ja kirjanduse õpetaja evelin@haabneeme.edu.ee
Ülari Kais kehalise kasvatuse õpetaja ylari.kais@haabneeme.edu.ee
Kärt Kross-Merilo eneseväljenduse valikaine õpetaja kart@haabneeme.edu.ee
Krete Kuusmann klassiõpetaja/huvijuht (lapsehoolduspuhkusel) krete@haabneeme.edu.ee
Kaie Kuut tantsuõpetaja, käsitööõpetaja kaie@haabneeme.edu.ee
Kristiina Kägu majanduse õpetaja kristiina@haabneeme.edu.ee
Ingvar Leerimaa muusikaõpetaja, koorijuht ingvar.leerimaa@haabneeme.edu.ee
Elo Lindström ajalooõpetaja, raamatukoguhoidja elo@haabneeme.edu.ee
Marija Lutsiv vene keele õpetaja marija@haabneeme.edu.ee
Geidi Mitt loodusainete õpetaja geidi@haabneeme.edu.ee B308/B306
Jarno Nurm kehalise kasvatuse õpetaja jarno@haabneeme.edu.ee võimla
Bruno Nopponen ujumisõpetaja bruno@viimsi.edu.ee ujula
Eha Pajus vene keele õpetaja eha@haabneeme.edu.ee
Maarika Puust käsitöö ja kodunduse õpetaja maarika@haabneeme.edu.ee B109/B110
Kati Põder muusikaõpetaja (lapsehoolduspuhkusel) kati@haabneeme.edu.ee
Kristin Randla loodusainete õpetaja kristin.randla@haabneeme.edu.ee
Diana Rannala inglise keele õpetaja diana@haabneeme.edu.ee
Dmitri Reinmets spordiklassi õpetaja (3.b, 4.b), kehalise kasvatuse õpetaja dmitri@haabneeme.edu.ee võimla
Mery Rosenberg (lapsehoolduspuhkusel) matemaatika ning majanduse õpetaja mery@haabneeme.edu.ee
Maido Saar rütmikaõpetaja maido@viimsi.edu.ee aula
Hille Savi muusikaõpetaja/huvijuht hille@haabneeme.edu.ee B310
Aarne Saluveer muusikaõpetaja aarne@haabneeme.edu.ee A321
Silver Silm matemaatikaõpetaja silver@haabneeme.edu.ee
Stephane Zingone-Ducauquy inglise keele õpetaja, multimeedia valikaine õpetaja stephane@haabneeme.edu.ee
Proomet Torga kunstiõpetaja, projektijuht proomet@haabneeme.edu.ee B209
Nikolai Tšaškin vene keele õpetaja nikolai.tsaskin@haabneeme.edu.ee
Aime Veikesaar vene keele õpetaja aime@haabneeme.edu.ee
Ülle Vänto loodusainete õpetaja ylle@haabneeme.edu.ee

 

 

  • Alammenüüd

  • Meie Facebookis

    Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

© 2016 Haabneeme Kool