Administratsioon

ADMINISTRATSIOON
Nimi Amet E-post Telefon Ruum
Teele Kaldoja juhiabi/kantselei teele@haabneeme.edu.ee 555 62 908 A218
Maret Soots

Irja Roots

administraatorid

 

marets@haabneeme.edu.ee

irja@haabneeme.edu.ee

555 37 936 garderoob
Triin Hussar

Elo Lindström

raamatukoguhoidja

raamatukoguhoidja

triin@haabneeme.edu.ee

elo@haabneeme.edu.ee

556 80 369 A314
Hille Savi huvijuht/muusikaõpeta hille@haabneeme.edu.ee 555 46 242
Anne Martin kommunikatsiooni-spetsialist anne@haabneeme.edu.ee
haridustehnoloog kool@haabneeme.edu.ee
kooli medõde 555 18 094 A318
Turvamees 556 729 32 1. korrus
Spordisaali administraator 555 832 86 võimla
Baltic Restaurants Estonia AS  toitlustaja office@balticrest.com 53560823 1.korrus
Viimsi Haldus haldus 555 94 859

 

  • Alammenüüd

  • Meie Facebookis

    Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

© 2016 Haabneeme Kool