Koolivorm

Haabneeme Kooli kodukord näeb ette, et õpilane kannab igapäevaselt vähemalt ühte koolivormi eset kombineerides seda akadeemilise riietusega. Ülekoolilistel pidulikel kogunemistel, aktustel ja kooli esindamisel kantakse pidulikku koolivormi või pidulikku riietust (must-valge).

Haabneeme Kooli koolivormi esemed on vest, pihikseelik, seelik, triiksärk, ühevärviline polo, kampsun/kardigan jne. Igapäevaselt kantakse vesti, pihikseeliku või kardigani all ühevärvilist pluusi, ühevärvilist seelikut või pükse. Pidulik koolivorm on vest või kardigan, pihikseelik (tüdrukutel), triiksärk (poistel), pluus (tüdrukutel). Pidulikku vormi kantakse tumedate pükste või tumeda seelikuga. Koolivormi või selle elemente kannavad kõigi klassiastmete õpilased.

SWIITER

SWIITERi aastaringsesse e-poodi saad SIIT

Kudumite, triiksärkide ja teklite ettetellimine järgmiseks õppeaastaks kestab 20.juunini!

Rohkem infot leiad SIIT

Koolivormi ettetellimine garanteerib soovitud toote ja suuruse saamise kooliaasta alguseks. Olenemata ostukorvis valitud kättesaamisviisist toimub koolivormi kättesaamine alates 20. augustist, v.a. kui soovitud asjad on meil laos olemas. Sellisel juhul toimub postitus e-poes märgitud tingimustel 7 päeva jooksul.
Koolivormi ostmisel lähtuda lapse pikkusest ja kehatüübist ja arvestada suvekasvu varu ca 6 cm 🙂

Norrison OÜ

Koolivormi ettetellimiskeskkonna kevadine tellimisperiood on 01.04-26.06.2021 ja tellimused saadame kooli. Kooli saatmise tähtaja kohta info on ettetellimiskeskkonna avalehel.

Sügisene tellimisperiood on 01.09 – 20.09.2021 ja tellimused saadame kooli. Kooli saatmise tähtaja kohta info on ettetellimiskeskkonna avalehel.

Koolivormi ettetellimiskeskkonna link siin: https://koolivorm.norrison.ee/675-haabneeme-kool

Koolivormi tellimiseks on avatud E- pood aastaringselt, link siin: https://norrison.ee/et/content/23-koolivormi-e-pood

Koolivorm OÜ

Koolivormi tellimise ja ostmise üldinfo leiad SIIT (kasutajanimi: haabneeme, parool: kool)

Koolivormi saab aastaringselt tellida, proovida ning osta!
Soovijad võivad valida ja mõõtu võtta Paakspuu tee 4, Pringi, ette helistades! (Vahur Neeme
53 973436)