Tugistruktuur

TUGIPERSONAL
Nimi Amet E-post Telefon Ruum
Riin Peeters tugistruktuuri juht,

HEV koordinaator, sotsiaalpedagoog

riin@haabneeme.edu.ee 556 962 89 A230
Jana Skripnikov psühholoog jana@haabneeme.edu.ee 555 856 72 A220
Everi Treimann väikeklassi õpetaja everi@haabneeme.edu.ee A100
Kaie Kuut abiõpetaja kaie@haabneeme.edu.ee
Maret Marran abiõpetaja maretm@haabneeme.edu.ee
Inga Raidlo abiõpetaja inga@haabneeme.edu.ee
Hannele Kutser abiõpetaja hannele@haabneeme.edu.ee A206
Einike Narusk abiõpetaja einike.narusk@haabneeme.edu.ee
Pille Tomingas abiõpetaja pille.tomingas@haabneeme.edu.ee
Maarja Tomingas abiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
Pille Rahe logopeed  piller@haabneeme.edu.ee  A320
kooli medõde  kool@haabneeme.edu.ee 555 18 094 A318
Eliis Ait eripedagoog-nõustaja (lapsehoolduspuhkusel) eliis@haabneeme.edu.ee
Merlis Maalman eripedagoog (lapsehoolduspuhkusel) merlis@haabneeme.edu.ee
Anna Irjas-Kopli eripedagoog (lapsehoolduspuhkusel) anna@haabneeme.edu.ee

 

  • Alammenüüd

  • Meie Facebookis

    Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

© 2016 Haabneeme Kool