Kool kiidab

Tallinna Teletorni korraldatud ETI loovkonkurss

Haabneeme Kool kiidab Tallinna Teletorni ETI loovkonkursil osalenud õpilasi, kes said meisterduse eriauhinna loovtöö “Eti fantaasiamaailm” eest:

Mirtel-Mirell Galindons ja Luise Lilleoks 4.a klassist, Johanna Hussar 3.a klassist ja Anette Hussar 1.a klassist.

Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  4×50 m teateujumises

Haabneeme Kool kiidab Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel 4×50 m teateujumises Keila ujulas edukalt kooli esindanud õpilasi:

3. koht – Maria Smirnova 4.c, Karolin Kirbits 4.c, Krisete-Elisabet Tamm 4b, Kirke Mõtsnik 4.b

6. koht – Mirjam Keskrand 6.d, Kristelle Kirsimäe 7.d, Hanna-Marleen Mõtsnik 6.c, Katarina Tamm 6.a

Kooli esindasid veel Kristofer Maasik ja Madis Keskrand 4.c, Rasmus Nugis ja Ralf Adamson 5,b; Erich Vään ja Gleb Paškov 6.b; Rassel-Rait Rumma ja Robin Mattias Van Rens 6.d klassist.

Koolinoorte loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

Haabneeme Kool kiidab koolinoorte loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus edukalt meie kooli esindanud õpilasi:

Robert Pappel, 8.c klass

Sandra Kristin Paju, 8.c klass

Tallinna Ülikoolis kolmandat korda toimunud spordikorraldajate inspiratsioonipäeva SCULT Fest 2018 raames valiti välja aasta parimad spordivabatahtlikud. EESTI AASTA VABATAHTLIKE INNUSTAJA KOOLIS 2018 on Haabneeme Kooli kehalise kasvatuse õpetaja Pille Juus. Palju õnne!

Pille on motiveerinud õpilasi või üliõpilasi osalema vabatahtlikena spordivõistlustel ja spordiklubides. Pille on osalenud vabatahtlikuna kõikvõimalikel spordisündmustel. Ta peab oluliseks inimeste liikumisharjumuste kujundamist juba noorest east ja kaasab inimesi sporti nii oma tööga seonduvalt kui ka igapäevaelus üldiselt.

Harjumaa koolidevahelised rahvastepallivõistlused 1.-3. klassidele

Haabneeme Kool kiidab Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel 1.-3. klasside poiste rahvastepallis Kehra Gümnaasiumis edukalt kooli esindanud õpilasi:

Mark Geraskin 3.a, Reinar Ruukel 3.b, Uku Maamägi 3.b, Saymon Sepp 3.b, Harri Tammemägi 3.c, Christian Elmar Kask 3.b, Jonas Pajus 3.a, Henri Näppi 3.a

Progetiigri Tulevikutegija võistlus Peetri koolis

Haabneeme Kool kiidab Peetri Koolis HITSA Progetiigri Tulevikutegija võistlusel edukalt kooli esindanud õpilasi:

Mathias Soodla 4.b, Rocco Vaks 4.b, Jaagup Lõhmus 4.b

Hugo Eerik Jõgi 7.b, Martin Erki Kähr 7.b, Derek Grünthal 7.b

Roboliiga I etapp

7. novembril 2018 toimus teadmiskeskuse Collegium Eruditionis Roboliiga I etapp, kus mõõtu võtsid Lego Sumo robotid. Haabneeme Koolist osalesid võistlustel Nora Kurisoo ja Olga Simagina, kelle robot nr 12 võitis Roboliiga esimese etapi ning Norbert Olaf Lehis ja Richard Viigisalu, kes kuulusid võistkonda, kelle robot “Best-team2018” sai kolmanda koha. Palju õnne!

Harjumaa koolidevahelised rahvastepallivõistlused 4.-5. klassidele

Haabneeme Kool kiidab Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel 4.-5. klasside tüdrukute rahvastepallis Kiili Gümnaasiumis edukalt kooli esindanud õpilasi:

Kirke Mõtsnik, 4.b, Liv Leivo, Maribel Rannala, Emma Tammemägi, Birigit Pappel, 5.a, Maris Haavik, Olga Simagina, 5.c, Nora-Liis Maripuu, Amelii Schmidt, 5.b.

Haabneeme Kool kiidab Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel 4.-5. klasside poiste rahvastepallis Kiili Gümnaasiumis edukalt kooli esindanud õpilasi:

Richard Marcus Arge, Pert Marten Lehtlann, Kevin Maršalkin, Hardi Õkva, Stefan Leibur, Ralf Adamson, 5.b, Jan Patrick Kuusik, 5.c, Andre Näppi, 5.a

Ettelugemisvõistlus Viimsi raamatukogus!

Haabneeme Kool kiidab Viimsi valla ettelugemisvõistlusel Viimsi raamatukogus 03.10.2018 Haabneeme Kooli esindanud õpilasi:

Oskar Villemson, 4.a, Laura-Lisett Lugu, 4.a, Nele Oja, 4.b I koht, esindab Viimsi valda Harjumaa võistlustel, Maria Smirnova, 4.c, Karolin Kirbits, 4.c

Teatevõistlused Rakveres!

Haabneeme Kool kiidab Eesti Koolispordi Liidu poolt korraldatud murdmaateatejooksuvõistlustel Rakveres 03.10.2018 Haabneeme Kooli esindanud õpilasi:

Rocco Vaks, 4.b, Kirke Mõtsnik, 4.b, Andre Näppi, 5.a, Liv Leivo, 5.a, Maribel Rannala, 5.a, Emma Tammemägi, 5.a, Holger Vitsur, 5.b, Richard Marcus Arge, 5.b, Ralf Adamson, 5.b, Maris Haavik, 5.c, Christa-Liza Schuster, 6.a, Paula Nataly Parve, 6.b, Liisi Kangro, 6.b, Kaspar Martin, 6.d, Kaspar Kokk, 7.a, Maribel Arge, 7.a, Oliver Vaks, 7.c, Katarina Greta Kask, 7.d, Ron Antero Borissov, 8.b, Marten Trempi, 8.c

Tänukirjad õpetajatele!

5. oktoobril 2018. aastal said Viimsi Vallavalitsuse tänukirjad viis Haabneeme Kooli õpetajat. Palju õnne!

Eva Link sai tänukirja pikaajalise pühendumusega tehtud töö eest inglise keele õpetajana, koostöiste projektide algatamise ning noorte juhendamise eest Haabneeme Koolis.

Epp Orula sai tänukirja kohusetundliku ja suure pühendumusega tehtud klassiõpetaja töö ja noorte praktikantide juhendamise eest Haabneeme Koolis.

Eha Pajus sai tänukirja pikaajalise ja pühendumusega tehtud töö eest Haabneeme Koolis.

Dmitri Reinmets sai tänukirja suure panuse eest Haabneeme Kooli spordielu propageerimisel, laste liikumisharjumuste kujundamisel ning spordiklassi loomisel ja koordineerimisel.

Kerti Rannisto sai tänukirja pühendumusega tehtud töö eest klassiõpetajana ja iga lapse eripärasuse märkajana Haabneeme Koolis.