Kool kiidab

Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused 1.-3. klasside poiste rahvastepallis

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli 13.11.2019 Kehras toimunud Harjumaa meistrivõistlustel 1.-3. klasside poiste rahvastepallis ning saavutasid võistkonnana Haabneeme Koolile 2. koha!

Kaur Erich Poolma, 3.b

Oskar Tull, 3.b

Olev Oskar Kutser, 3.b

Carl Andreas Kask, 3.b

Hugo Kitver, 3.b

Viggo Meinhard Stamm, 3.b

David Novitski, 3.b

Kristjan Vasar, 3.c

Gregor Pajusalu, 3.c


Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused 8.-9. klassside tüdrukute korvpallis

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid kooli 08.11.2019 Kuusalus toimunud Harjumaa koolidevahelistel võistlustel 8.-9. klasside tüdrukute korvpallis ning saavutasid võistkonnana meie koolile 6. koha:

Maribel Arge, 8.a

Nora Lember, 8.a

Natali Sigijane, 8.a

Elis Kaev, 8.c

Õnne Anton, 9.b

Sandra Kristin Paju, 9.b


Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused 4.-5. klasside poiste rahvastepallis

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli 06.11.2019 Kiilis toimunud Harjumaa meistrivõistlustel 4.-5. klasside poiste rahvastepallis ning saavutasid võistkonnana Haabneeme Koolile 1. koha!

Uku Maamägi, 4.b

Saymon Sepp, 4.b

Alfred Kaimer, 4.b

Christian Elmar Kask, 4.b

Erick Ungefug, 5.a

Georg Elmest, 5.b

Kaspar Kross, 5.b

Mathias Soodla, 5.b

Rocco Vaks, 5.b


 

Saaremaa kolme päeva jooks 18.-20.10.2019

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid kooli 18.10-20.10.2019 toimunud Saaremaa kolme päeva jooksul ning saavutasid võistkonnana koolile 9. koha:

Holger Vitsur, 6.b – individuaalselt M11 vanuseklassis 2. koht

Liv Leivo, 6.a  individuaalselt N11 vanuseklassis 6. koht

Susanna Pappel, 7.b – individuaalselt N11 vanuseklassis 24. koht


 

Harjumaa päev – Programmeerin ise! 17.10.2019 Tabasalu Gümnaasiumis

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid kooli 17.10.2019 Tabasalu Gümnaasiumis toimunud Harjumaa päeval – Programmeerin ise!

Marta Lee Pappel, 3.b

Kudrun Lisandra Rassel, 3.a

Ruuben Raudkivi, 2.b

Villem Lapimaa, 2.a


XX Kindral Johan Laidoneri Olümpiateatejooks 03.10.2019

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli 03.10.2019 toimunud XX Kindral Johan Laidoneri Olümpiateatejooksul:

8.klasside arvestuses saavutas poiste võistkond 3. koha:

1. Markus Haavik 8A
2. Ruben Jürjens 8A
3. Kapsar Kokk 8A
4. Robert Pappel 9C
5. Andre Juhansoo 8D
6. Erik Johan Piht 8D
7. Kustar Ulp
8. Oliver Vaks

1. Nora Lember 8A
2. Maribel Arge 8A
3. Natali Sigijane 8A
4. Kirke Kotsar 8B
5. Sofia Adelle Abner 8B
6. Kretel Kaljumäe 8C
7. Liis Katriin Kuusik 8C
8. Diana Kutšerova
9. Kaia Kruus

1. Sandra Reineberk 7D
2. Oliver Salm 7D
3. Gleb Paškov 7B
4. Hans-Kristjan Tisler 7B
5. Susanna Pappel 7B
6. Emma Bianka Soodla 7D
7. Karl Gustav Mang 7B
8. Celine Simone Saul 7D


Ettelugemisvõistlus 03.10.2019 Püünsi Koolis

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid kooli 03.10.2019 toimunud 4. klasside ettelugemisvõistluse eelvoorus Püünsi Koolis:

 

Harri Tammemägi 4.c
Katariina Luik 4.a
Reinar Ruukel 4.b
Karl Magnus Smiltinš 4.d


Harjumaa koolidevaheliste jalgpallivõistluste finaalmängud 02.10.2019

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli 02.10.2019 Laagris toimunud Harjumaa koolidevahelistel jalgpallivõistluste finaalmängus ning saavutasid 1. koha:

1. Henry Kaldra 7C, väravavaht
2. Rassel-Rait Rumma 7D
3. Sander Tovstik 7D
4. Oliver Salm 7D
5. Emil Arbeiter 7B
6. Kiur Arbeiter 7B
7. Saad Dikajev 7A
8. Martin Seppik 7D


 

Harjumaa koolidevaheliste jalgpallivõistluste alagrupimängud 01.10.2019

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli 01.10.2019 Keilas toimunud Harjumaa koolidevahelistel jalgpallivõistlustel alagrupimängudes:

  1. klasside võistkond – 1. koht
    1. Henry Kaldra 7C, väravavaht
    2. Rassel-Rait Rumma 7D
    3. Sander Tovstik 7D
    4. Oliver Salm 7D
    5. Emil Arbeiter 7B
    6. Kiur Arbeiter 7B
    7. Saad Dikajev 7A
    8. Martin Seppik 7D

8.-9. klasside võistkond – 3. koht
1. Ruben Jürjens 8A
2. Erik Johan Piht 8D
3. Daniel Marten Saluvee 8B
4. Kaspar Kokk 8A
5. Oliver Vaks 8C
6. Markus Haavik 8A

7. Tauri Liiv 8D


Eesti Koolispordi Liidu teatevõistlused 25.09.2019

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli 25.09.2019 Rakveres toimunud 4.-9. klasside Eesti Koolispordi Liidu teatejooksuvõistlustel ning saavutasid meie koolile 6. koha:

Kirke Mõtsnik 5B

Krisete Elisabet Tamm 5B
Nele Oja 5B
Mirtel Kaljumäe 5B
Sofia Salm 4B
Erick Ungefug 5A
Rocco Vaks 5B
Christian Elmar Kask 5B
Uku Maamägi 4B

Henri Näppi 4A

Holger Vitsur 6B
Keitlyn Carolin Asi 7A

Christa-Liza Schuster 7A
Liisi Kangro 7B
Maribel Rannala 6A
Liv Leivo 6A

Ron-Antero Borsissov 9B
Oliver Vaks 8C
Markus Haavik 8A
Erik Johan Piht 8D


Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes 20.09.2019

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli 20.09.2019 Kosel toimunud 4.-9. klasside Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel staadioni teatejooksudes:

Krisete Elisabet Tamm 5B
Nele Oja 5B
Mirtel Kaljumäe 5B
Sofia Salm 4B

Marie Johanna Lapimaa 5B
Uku Maamägi 4B. 3. koht 4x400m jooksus
Rocco Vaks 5B. 3. koht 4x400m jooksus
Paul Jegorov 4B.3. koht 4x400m jooksus
Henri Näppi 4A. 3. koht 4x400m jooksus

Erick Ungefug 5A
Gerda Kattai 7A. 6.-7. klassi pendelteatejooksu 3. koht. Harjumaa meister 4x100m jooksus
Christa-Liza Schuster 7A. Harjumaa meister 4x100m jooksus. Harjumaa meister 4x400m jooksus
Liisi Kangro 7B. 6.-7. klassi pendelteatejooksu 3. koht. Harjumaa meister 4x100m jooksus
Maribel Rannala 6A. 6.-7. klassi pendelteatejooksu 3. koht. Harjumaa meister 4x400m jooksus
Liv Leivo 6A. 6.-7. klassi pendelteatejooksu 3. koht. Harjumaa meister 4x400m jooksus
Keitlyn Carolina Asi 7A. 6.-7. klassi pendelteatejooksu 3. koht. Harjumaa meister 4x100m jooksus, Harjumaa meister 4x400m jooksus

Andre Näppi 6A. 6.-7. klassi pendelteatejooksu 3. koht
Holger Vitsur 6B. 6.-7. klassi pendelteatejooksu 3. koht

Janek Udumäe 6.A. 6.-7. klassi pendelteatejooksu 3. koht
Sander Tovstik 7D. 6.-7. klassi pendelteatejooksu 3. koht
Oliver Salm 7D. 6.-7. klassi pendelteatejooksu 3. koht

Kretel Kaljumäe 8C
Marie Allas 9C
Katarina Greta Kask 8D
Natali Sigijane 8A
Nora Lember 8A
Ron-Antero Borsissov 9B. 3. koht 4×800 m jooksus

Oliver Vaks 8C. 3. koht 4×800 m jooksus
Andre Juhansoo 8D. 3. koht 4×800 m jooksus
Erik Johan Piht 8D. 3. koht 4×800 m jooksus
Markus Haavik 8A


 


 

Vene keele võistlus “Lõbus tähestik”

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli 23.05.2019 Laulasmaa Koolis toimunud 4.-5. klasside vene keele võistlusel “Lõbus tähestik” ning saavutasid II koha:

Lilian Vasar, 5.c

Mart Vigla, 5.c

Holger Vitsur, 5.b


Jalgrattavõistlus Vigurvänt 14.05.2019

Haabneeme Kool kiidab Maanteeameti korraldatud jalgrattavõistlusel “Vigurvänt” 14.05.2019 Nõmmel edukalt kooli esindanud õpilasi, kes tõid meie koolile II koha:

Nele Oja, Victoria Leht, Tristan Torm Roosi 4.b klass

Oskar Rosin, 4.a klass


Tabasalu laste- ja noorte basseinitriatlon 12.05.2019 

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli EKL korraldatud Tabasalu laste- ja noorte basseinitriatlonil 12.05.2019 ning tõid Haabneeme Koolile II koha:

Kaur Erich Poolma, 2.b

Kirke Mõtsnik, 4.b

Mirtel Kaljumäe, 4.b

Hanna-Marleen Mõtsnik, 6.c


Collegium Eruditionise korraldatud animafilmide konkurss

Haabneeme Kool kiidab Viimsi Kooli teadmiskeskuse Collegium Eruditionise korraldatud Viimsi valla koolide animafilmide konkursil II koha saanud õpilast:

Mirt Tiigisoon, 5.a    II koht


Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksudes 07.05.2019 Kolgakülas:

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel murdmaateatejooksudes Kolgakülas:

Liv Leivo 5.a; Maribel Rannala 5.a; Maris Haavik 5.c; Kirke Mõtsnik 4.b; Krisete Elisabet Tamm 4.b; Richard Marcus Arge 5.b; Ralf Adamson 5.b; Andre Näppi 5.a; Hardi Õkva 5.b; Rocco Vaks 4.b; Christa-Liza Schuster 6.a; Liisi Kangro 6.b; Kretel Kaljumäe 7.c; Kaia Kruus 7.d; Katarina Greta Kask 7.d; Oliver Vaks 7.c; Kaspar Martin 6.d; Oliver Salm 6.d; Andre Juhansoo 7.d; Sander Tovstik 6.d; Ron-Antero Borissov 8.b; Artur Voilenko 8.b; Robert Pappel 8.c; Rasmus Popell 8.b; Mike Mägi 8.c; Sandra Kristin Paju 8.c; Triin Korv 8.c; Marie Allas 8.c; Anna Karina Jevin 8.c; Anneli Pruul 8.c


Harjumaa koolide omaloomingukonkurss:

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli Harjumaa koolide 2019. aasta omaloomingukonkursil:

Mirt Tiigisoon, 5.a      5.-6. klasside proosa valdkonnas I koht

Triin Korv, 8.c            7.-8. klasside luule valdkonnas eripreemia tundliku teemakäsitluse eest


Üleriigiline kunstiolümpiaad

Haabneeme Kool kiidab õpilast, kes esindas edukalt kooli üleriigilisel kunstiolümpiaadil 04.05.2019 Pelgulinna Gümnaasiumis:

Ly-Ann Kõllo, 7.c klass, 7. koht ning tunnustus parima kohapealse loovtöö eest


Vene keele Harjumaa maakondlik õpivõistlus 6.-8. klassidele, vene kodukeelega õpilastele

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli vene keele Harjumaa maakondlikul õpivõistlusel 6.-8. klassidele vene kodukeelega õpilastele:

Saad Dikajev, 6.a klass, III koht

Eva Kirs, 7.c klass, IV koht

Artur Voilenko, 8.b klass, I koht


Inimeseõpetuse olümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor 10.04.2019

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli veebipõhise inimeseõpetuse olümpiaadi Harjumaa piirkonnavoorus 10.04.2019:

Lilian Vasar, 5.c klass, 3. koht

Kaili Pruul, 5.b klass, 6. koht

Rasmus Rosenblad, 6.d klass 10. koht

Mari Jaško, 6.b klass, 15. koht

Oliver Vaks, 7.c klass, 20. koht

Kaia Kruus, 7.d klass, 31. koht

Robert Pappel, 8.c klass,6. koht

Sandra Kristin Paju, 8.c klass, 11. koht


Matemaatikavõistlus “Känguru”

Haabneeme Kool kiidab õpilasi väga eduka soorituse eest vabariiklikul matemaatikavõistlusel “Känguru”:

Artem Tolmachev, 2.c (16. koht), Mark Gregor Tõniste, 2.a (183. koht), Sofie Karileet, 2.a (94. koht), Mathias Soodla, 4.b (161. koht), Katarina Tamm, 6.a (225. koht) ja Mathias Siimon, 8.b (88. koht).


 

Viimsi laululaps 2019

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid kooli lauluvõistlusel “Viimsi laululaps 2019” Viimsi Huvikeskuses 06.04.2019:

  • Miina Lehtmets, 1.a, 7.-9. aastaste tüdrukute II koht, Gregor Pajusalu, 2.c, 7.-9. aastaste poiste III koht, Kaur Kaukes, 1.b, 7.-9. aastaste poiste III koht, Emily Mõtus 2.b, eripreemia särava esituse eest, Marten Thomas Tõniste 4.b, 10.-12. aastased poisid II koht, Cordelia Ammer, 7.b, 13.-15. aastased tüdrukud I koht, Maribel Arge, 7.a, 13.-15. aastased tüdrukud III koht.
  • Kooli esindasid veel Thalia Põldma 7.d, Jessica Johanson 3.a, Gerti Kerlin Kook 2.a ja Grace Veetõusme 3.b.

Harjumaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlused

Lasnamäe kergejõustikuhallis 28.03.2019

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli (koolile III koht) Harjumaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel Lasnamäe kergejõustikuhallis 28.03.2019:

  • Liv Leivo 5.a (600 m jooksu I koht); Maribel Rannala 5.a (300 m jooksu III koht); Nora-Liis Maripuu 5.b; Richard Marcus Arge 5.b (kõrgushüpe II koht); Jan-Kris Kuusmann 5.b (kaugushüpe II koht); Holger Vitsur 5.b; Christa-Liza Schuster 6.a (600 m jooksu I koht); Keitlyn Carolina Asi 6.a; Kaspar Martin 6.d; Maribel Arge 7.a; Kretel Kaljumäe 7.c; Andre Juhansoo 7.d; Erik Johan Piht 7.d; Ron-Antero Borissov 8.b; Õnne Anton 8.b; Marie Allas 8.c; Marten Trempi 8.c; Sandra Kristin Paju 8.c; Mike Mägi 8.c;

Haabneeme Kooli laululind

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esinesid lauluvõistluse Haabneeme Kooli laululind finaalkontserdil 28.03.2019:

  1. klassid. Tänukiri – Andree Ailar Mägi, 1.a; tänukiri – Kaur Kaukes, 1.b; eripreemia laulva esituse eest  Miina Lehtmets, 1.a; eripreemia ilmeka esituse eest – Melissa Selena Saul. Klassiastme parim Maarit Grünberg, 1.b
  2. klassid. Tänukiri – Gregor Pajusalu, 2.c; eripreemia artistliku esituse eest – Nora Rahumägi, 2.a; eripreemia särava esituse eest – Gerti Kerlin Kook, 2.a; klassiastme parim – Emily Mõtus, 2.b
  3. klassid. Tänukiri – Johanna Hussar 3.a; tänukiri – Irene Praks 3.b; eripreemia hoogsa ja värvika esituse eest – Jessica Johanson 3.c; eripreemia imeilusa hääletämbri eest – Katariina Luik 3.a, klassiastme parim – Grace Veetõusme 3.b
  4. klassid. Tänukiri – Maria Smirnova 4.c; tänukiri  – Krisete-Elisabet Tamm 4.b; eripreemia armsa ja loomuliku esituse eest – Nele Oja 4.b; eripreemia emotsionaalse esituse eest – Laura-Lisett Lugu, klassiastme parim – Karolin Kirbits 4.c
  5. – 7. klassid. Tänukiri – Merilin Orav 7.c; tänukiri – Nora-Liis Maripuu 5.b; eripreemia tervikliku esituse eest – Maribel Arge 7.a; eripreemia hea diktsiooni ja kõlava hääle eest – Anna Lehtmets 6.b ning klassiastme parim Cordelia Ammer 7.b

Koolinoorte teatevõistlus “Tähelepanu, start!”

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli Eesti Koolispordi Liidu korraldatud koolinoorte teatevõistlusel “Tähelepanu, start!” 12.03.2019 Peetri Lasteaed-Algkoolis ning saavutasid III koha:

Emily Mõtus 2.b; Neleliis Ruuse 2.b; Kaur Erich Poolma 2.b; Kristjan Vasar 2.c; Nora Olivia Adamson 2.a; Katariina Luik 3.a; Sofia Salm 3.b; Christian Elmar Kask 3.b; Karl Kangro 3.c; Kirke Mõtsnik 4.b; Kristete-Elisabet Tamm 4b; Rocco Vaks 4.b; Tristan Torm Roosi 4.b; Andre Näppi 5.a; Hardi Õkva 5b; Liv Leivo 5.b; Maris Haavik 5.c


Harjumaa 1.-4. klasside Playbox võistlus Kose Kultuurikeskuses

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli Harjumaa 1.-4. klasside Playboxi võistlusel Kose Kultuurikeskuses 07.03.2019

Marten Thomas Tõniste (eripreemia Freddie Mercury eest), Rocco Vaks, Jaagup Lõhmus, Kaspar Gross, 4.b klass


 

Viimsi valla 3.-4. klasside kirjandusmäng

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli ja võitsid 1. koha Viimsi valla 3.-4. klasside kirjandusmängus, mis toimus 12.03.2019 Haabneeme Koolis:

Irene Praks, Lauri Taniel, Marion Emma Hansen, 3.b klass


Piirkondlik Dumle rahvastepalli turniir Viljandis

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli ja võitsid 1. koha Viljandis Dumle rahvastepalli piirkondlikul turniiril 08.03.2019:

Mark Geraskin, 3.a; Henri Näppi, 3.a; Reinar Ruukel, 3.b; Uku Maamägi; 3.b; Saymon Sepp, 3.b; Christian Elmar Kask, 3.b; Oskar Tull, 2.b; Karl Kangro, 3.c


Matemaatikavõistlus “Nuputaja”

Haabneeme Kool kiidab õpilasi, kes esindasid edukalt kooli Collegium Eruditionise korraldatud Viimsi valla 3.klasside matemaatikavõistlusel “Nuputaja”, mis toimus 13.02.2019 Viimsi Koolis:

Jasper Linnamäe 3.a, 1. koht!

Rannar Kütt 3.c, Uku Maamägi 3.b, Carmen Kunder 3.b, Katariina Luik 3.a, Henri Näppi 3.a, Robin Villemson 3.c, Saymon Sepp 3.b, Georg Dudkin 3.c


Üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

Haabneeme Kool kiidab üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus 12.02.2019 Viimsi Koolis edukalt kooli esindanud õpilast:

Kaia Kruus, 7.d


 

Harjumaa meistrivõistlused murdmaasuusatamises

Haabneeme Kool kiidab Harjumaa meistrivõistlustel murdmaasuusatamises Kõrvemaa matka- ja spordikeskuses kooli esindanud õpilasi:

Tüdrukud (sündinud 2007 ja hiljem):

1.koht Liv Leivo, 3.koht Mirtel Kaljumäe

Poisid (sündinud 2007 ja hiljem)

1.koht Holger Vitsur, 2.koht Hardi Õkva, 6.koht Ander Schmidt, 9.koht Priit Raudkivi

Tüdrukud (sündinud 2005-2006)

1.koht Kretel Kaljumäe

Poisid (sündinud 2003-2004)

1.koht Ron-Antero Borissov


Harjumaa koolidevahelised võistlused teatesuusatamises

Haabneeme Kool kiidab Harjumaa koolidevahelistel võistlustel teatesuusatamises Kõrvemaa matka- ja suusakeskuses väga edukalt kooli esindanud õpilasi:

1.koht Mirtel Kaljumäe (4.b), Marii Eliis Saarna (2.b), Heleliis Madissoon (5.a), Liv Leivo (5.a)

1.koht Hardi Õkva (5.b), Richard Marcus Arge (5.b), Rasmus Nugis (5.b), Holger Vitsur (5.b)

1.koht Kaspar Kokk (7.a), Markus Haavik (7.a), Erich Vään (6.b), Jaan Erik Halliko (7.a)

3. koht Meribel Järna (7.b), Marissa Kangur (7.a), Kretel Kaljumäe (7.c), Maribel Arge (7.a)

3. koht Ander Schmidt (3.c), Marten Eerik Saarna (5.c), Sebastian Kasela (5.b), Kevin Maršalkin (5.b)

4.koht: Mike Mägi, (8.c) Ron-Antero Borissov (8.b), Rasmus Popell (8.b), Artur Voilenko (8.b)


Üleriigilise kunstiolümpiaadi piirkonnavoor

Haabneeme Kool kiidab üleriigilise kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus Jüri Gümnaasiumis edukalt kooli esindanud õpilast:

1.koht – Ly-Ann Kõllo, 7.c


Üleriigilise matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

Haabneeme Kool kiidab üleriigilise matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus Jüri Gümnaasiumis kooli esindanud õpilasi:

Sten Lang, 7.a

Hanna-Marii Mängel, 7.b

Sofia-Adelle Abner, 7.b

Mathias Siimon, 8.b

Robert Pappel, 8.c


Üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Haabneeme Kool kiidab üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus Saue Gümnaasiumis edukalt kooli esindanud õpilasi:

5. koht – Sebastian Oja, 7.b

6. koht – Robert Pappel, 8.c


Üleriigilise keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

Haabneeme Kool kiidab üleriigilise keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus Keila Gümnaasiumis edukalt kooli esindanud õpilasi:

Mathias Siimon, 8.b

Sandra Kristin Paju, 8.c


Üleriigilise füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

Haabneeme Kool kiidab üleriigilise füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus Saku Gümnaasiumis edukalt kooli esindanud õpilasi:

10. koht – Robert Pappel, 8.c

Kooli esindas veel ka Elis Randmaa, 8.c klassist.

 


Spelling Bee 2019

Haabneeme Kool kiidab Harjumaa inglise keele sõnavaravõistlusel Spelling Bee 2019 Aruküla Põhikoolis edukalt kooli esindanud õpilasi:

4. koht – Robert Laasik, 5.a

Kooli esindasid veel Marten Kukk, 5.a; Magnus Annus, 5.c; Stefan Leibur, 5.c klassist.

 


Tallinna Teletorni korraldatud ETI loovkonkurss

Haabneeme Kool kiidab Tallinna Teletorni ETI loovkonkursil osalenud õpilasi, kes said meisterduse eriauhinna loovtöö “Eti fantaasiamaailm” eest:

Mirtel-Mirell Galindons ja Luise Lilleoks 4.a klassist, Johanna Hussar 3.a klassist ja Anette Hussar 1.a klassist.

 

 

 

 

 

 

 


Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused  4×50 m teateujumises 

Haabneeme Kool kiidab Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel 4×50 m teateujumises Keila ujulas edukalt kooli esindanud õpilasi:

3. koht – Maria Smirnova 4.c, Karolin Kirbits 4.c, Krisete-Elisabet Tamm 4b, Kirke Mõtsnik 4.b

6. koht – Mirjam Keskrand 6.d, Kristelle Kirsimäe 7.d, Hanna-Marleen Mõtsnik 6.c, Katarina Tamm 6.a

Kooli esindasid veel Kristofer Maasik ja Madis Keskrand 4.c, Rasmus Nugis ja Ralf Adamson 5,b; Erich Vään ja Gleb Paškov 6.b; Rassel-Rait Rumma ja Robin Mattias Van Rens 6.d klassist.


Koolinoorte loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

Haabneeme Kool kiidab koolinoorte loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus edukalt meie kooli esindanud õpilasi:

Robert Pappel, 8.c klass

Sandra Kristin Paju, 8.c klass


Tallinna Ülikoolis kolmandat korda toimunud spordikorraldajate inspiratsioonipäeva SCULT Fest 2018 raames valiti välja aasta parimad spordivabatahtlikud. EESTI AASTA VABATAHTLIKE INNUSTAJA KOOLIS 2018 on Haabneeme Kooli kehalise kasvatuse õpetaja Pille Juus. Palju õnne!

Pille on motiveerinud õpilasi või üliõpilasi osalema vabatahtlikena spordivõistlustel ja spordiklubides. Pille on osalenud vabatahtlikuna kõikvõimalikel spordisündmustel. Ta peab oluliseks inimeste liikumisharjumuste kujundamist juba noorest east ja kaasab inimesi sporti nii oma tööga seonduvalt kui ka igapäevaelus üldiselt.


Harjumaa koolidevahelised rahvastepallivõistlused 1.-3. klassidele

Haabneeme Kool kiidab Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel 1.-3. klasside poiste rahvastepallis Kehra Gümnaasiumis edukalt kooli esindanud õpilasi:

Mark Geraskin 3.a, Reinar Ruukel 3.b, Uku Maamägi 3.b, Saymon Sepp 3.b, Harri Tammemägi 3.c, Christian Elmar Kask 3.b, Jonas Pajus 3.a, Henri Näppi 3.a


Progetiigri Tulevikutegija võistlus Peetri koolis

Haabneeme Kool kiidab Peetri Koolis HITSA Progetiigri Tulevikutegija võistlusel edukalt kooli esindanud õpilasi:

Mathias Soodla 4.b, Rocco Vaks 4.b, Jaagup Lõhmus 4.b

Hugo Eerik Jõgi 7.b, Martin Erki Kähr 7.b, Derek Grünthal 7.b


Roboliiga I etapp

7. novembril 2018 toimus teadmiskeskuse Collegium Eruditionis Roboliiga I etapp, kus mõõtu võtsid Lego Sumo robotid. Haabneeme Koolist osalesid võistlustel Nora Kurisoo ja Olga Simagina, kelle robot nr 12 võitis Roboliiga esimese etapi ning Norbert Olaf Lehis ja Richard Viigisalu, kes kuulusid võistkonda, kelle robot “Best-team2018” sai kolmanda koha. Palju õnne!


Harjumaa koolidevahelised rahvastepallivõistlused 4.-5. klassidele

Haabneeme Kool kiidab Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel 4.-5. klasside tüdrukute rahvastepallis Kiili Gümnaasiumis edukalt kooli esindanud õpilasi:

Kirke Mõtsnik, 4.b, Liv Leivo, Maribel Rannala, Emma Tammemägi, Birigit Pappel, 5.a, Maris Haavik, Olga Simagina, 5.c, Nora-Liis Maripuu, Amelii Schmidt, 5.b.

 

Haabneeme Kool kiidab Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel 4.-5. klasside poiste rahvastepallis Kiili Gümnaasiumis edukalt kooli esindanud õpilasi:

Richard Marcus Arge, Pert Marten Lehtlann, Kevin Maršalkin, Hardi Õkva, Stefan Leibur, Ralf Adamson, 5.b, Jan Patrick Kuusik, 5.c, Andre Näppi, 5.a


Ettelugemisvõistlus Viimsi raamatukogus!

Haabneeme Kool kiidab Viimsi valla ettelugemisvõistlusel Viimsi raamatukogus 03.10.2018 Haabneeme Kooli esindanud õpilasi:

Oskar Villemson, 4.a, Laura-Lisett Lugu, 4.a, Nele Oja, 4.b I koht, esindab Viimsi valda Harjumaa võistlustel, Maria Smirnova, 4.c, Karolin Kirbits, 4.c


Teatevõistlused Rakveres!

Haabneeme Kool kiidab Eesti Koolispordi Liidu poolt korraldatud murdmaateatejooksuvõistlustel Rakveres 03.10.2018 Haabneeme Kooli esindanud õpilasi:

Rocco Vaks, 4.b, Kirke Mõtsnik, 4.b, Andre Näppi, 5.a, Liv Leivo, 5.a, Maribel Rannala, 5.a, Emma Tammemägi, 5.a, Holger Vitsur, 5.b, Richard Marcus Arge, 5.b, Ralf Adamson, 5.b, Maris Haavik, 5.c, Christa-Liza Schuster, 6.a, Paula Nataly Parve, 6.b, Liisi Kangro, 6.b, Kaspar Martin, 6.d, Kaspar Kokk, 7.a, Maribel Arge, 7.a, Oliver Vaks, 7.c, Katarina Greta Kask, 7.d, Ron Antero Borissov, 8.b, Marten Trempi, 8.c


Tänukirjad õpetajatele!

5. oktoobril 2018. aastal said Viimsi Vallavalitsuse tänukirjad viis Haabneeme Kooli õpetajat. Palju õnne!

Eva Link sai tänukirja pikaajalise pühendumusega tehtud töö eest inglise keele õpetajana, koostöiste projektide algatamise ning noorte juhendamise eest Haabneeme Koolis.

Epp Orula sai tänukirja kohusetundliku ja suure pühendumusega tehtud klassiõpetaja töö ja noorte praktikantide juhendamise eest Haabneeme Koolis.

Eha Pajus sai tänukirja pikaajalise ja pühendumusega tehtud töö eest Haabneeme Koolis.

Dmitri Reinmets sai tänukirja suure panuse eest Haabneeme Kooli spordielu propageerimisel, laste liikumisharjumuste kujundamisel ning spordiklassi loomisel ja koordineerimisel.

Kerti Rannisto sai tänukirja pühendumusega tehtud töö eest klassiõpetajana ja iga lapse eripärasuse märkajana Haabneeme Koolis.

 

  • Meie Facebookis

    Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

© 2016 Haabneeme Kool