Koolivorm

Haabneeme Kooli kodukord näeb ette, et õpilane kannab igapäevaselt vähemalt ühte koolivormi eset kombineerides seda akadeemilise riietusega. Ülekoolilistel pidulikel kogunemistel, aktustel ja kooli esindamisel kantakse pidulikku koolivormi või pidulikku riietust (must-valge).

Haabneeme Kooli koolivormi esemed on vest, pihikseelik, seelik, triiksärk, ühevärviline polo, kampsun/kardigan jne. Igapäevaselt kantakse vesti, pihikseeliku või kardigani all ühevärvilist pluusi, ühevärvilist seelikut või pükse. Pidulik koolivorm on vest või kardigan, pihikseelik (tüdrukutel), triiksärk (poistel), pluus (tüdrukutel). Pidulikku vormi kantakse tumedate pükste või tumeda seelikuga. Koolivormi või selle elemente kannavad kõigi klassiastmete õpilased.

SWIITER

SWIITERi aastaringsesse e-poodi saad SIIT

Kudumite, triiksärkide ja teklite ettetellimine järgmiseks õppeaastaks kestab 15.juunini! Rohkem infot leiad SIIT

Norrison OÜ