Koolivorm

Haabneeme Kooli kodukord näeb ette, et 1.- 6. klassi õpilane kannab koolivormi või ühevärvilist akadeemilist riietust koos vähemalt ühe koolivormi esemega. 7.-9. klassi õpilane riietub akadeemiliselt, mille juurde ei kuulu kapuutsiga pusad, katkised teksapüksid, suurte värviliste piltidega pluusid ja keha liigselt paljastavad riideesemed jms.

Ülekoolilistel pidulikel kogunemistel, aktustel ja kooli esindamisel kannavad:

1.-6. klassi õpilased pidulikku koolivormi või pidulikku akadeemilist riietust (must-valge riietus) koos ühe koolivormi esemega.

7.-9. klassi õpilased pidulikku akadeemilist riietust (must-valge riietus). Koolipidudel kannab õpilane eakohast riietust.

Haabneeme Kooli koolivormi esemed on vest, pihikseelik, seelik, triiksärk, ühevärviline polo, kampsun/kardigan jne. Igapäevaselt kantakse vesti, pihikseeliku või kardigani all ühevärvilist pluusi, ühevärvilist seelikut või pükse. Pidulik koolivorm on vest või kardigan, pihikseelik (tüdrukutel), triiksärk (poistel), pluus (tüdrukutel), lips (poistel) ning lehv (tüdrukutel). Pidulikku vormi kantakse tumedate pükste või tumeda seelikuga.

SWIITER

SWIITERi aastaringsesse e-poodi saad SIIT

Kudumite, triiksärkide ja teklite ettetellimine järgmiseks õppeaastaks kestab 20.juunini!

Rohkem infot leiad SIIT
10.05 kuni 20.06 toimub haabneeme.swiiter.ee e-poes koolivormi ettetellimine 1.septembriks.
Kättesaamise viisiks saab valida:

• Itella pakiautomaat
  • Omniva pakiautomaat
  • Unifashion kontor Madara 25, Tallinn (20.08 kuni 26.08)
  • Müügipäev koolis kohapeal augusti lõpus

Ettetellimine garanteerib soovitud tooted kooliaasta alguseks.
Hetkel laos olevad tooted võivad, aga ei pruugi jõuda tellijateni varem kui augusti teises pooles.
Kõikide küsimuste korral võtta julgelt ühendust swiiter@unifashion.ee või telefonil 514 7204.

Norrison OÜ

Kevadine koolivormi ettetellimine toimub 01. maist kuni 25. juunini, tellimuste kättesaamine augustis pakiautomaadist.

Sügisene koolivormi ettetellimine toimub 01. septembrist kuni 20. septembrini, tellimuste kättesaamine novembris pakiautomaadist.

Koolivormi e-poe link siin: HAABNEEME KOOL (norrison.ee)

Koolivormi eest toimub tasumine e-tellimiskeskkonna siseselt pangalingi kaudu.

Avatud aastaringne e-pood, 3-5 tööpäeva jooksul saadetakse  kaup Teie valitud pakiautomaati.

Toodete garanteeritud saadavuse tagamiseks palume kasutada ettetellimist.

Koolivormitooteid saab proovida Norrisoni kaupluses Tallinnas, Telliskivi 60/2 I-hoone D-korpus.

Lahtioleku ajad: E-R 10-18 L 11-15

Koolivorm OÜ

Koolivormi tellimise ja ostmise üldinfo leiad SIIT (kasutajanimi: haabneeme, parool: kool)

Koolivormi saab aastaringselt tellida, proovida ning osta!

I. Tellimisperiood : ( 1.septembriks ) : 1.mai – 18. juuni.

NB ! polosid võib, 1. septembriks, tellida kuni 1. juulini.

II. Tellimisperiood : alates 25.juuli ( aastaringne)

Aastaringsete tellimuste täitmise kiirus sõltub laoseisust.

Tellimus aktiveeritakse pärast selle tasumist !

Sobiva pangalingi puudumisel palun kasutage Luminor a/a EE561700017003619106

Smartposti paki saadab Teile Amae Konsultatsioonid OÜ

Koolivormi saab proovida Viimsis, Pringi külas, Paakspuu tee 4. Tel. : 53973436.