Koolivorm

Haabneeme Kooli kodukord näeb ette, et õpilane kannab igapäevaselt vähemalt ühte koolivormi eset kombineerides seda akadeemilise riietusega. Ülekoolilistel pidulikel kogunemistel, aktustel ja kooli esindamisel kantakse pidulikku koolivormi või pidulikku riietust (must-valge).

Haabneeme Kooli koolivormi esemed on vest, pihikseelik, seelik, triiksärk, ühevärviline polo, kampsun/kardigan jne. Igapäevaselt kantakse vesti, pihikseeliku või kardigani all ühevärvilist pluusi, ühevärvilist seelikut või pükse. Pidulik koolivorm on vest või kardigan, pihikseelik (tüdrukutel), triiksärk (poistel), pluus (tüdrukutel). Pidulikku vormi kannavad poisid tumedate pükstega ja tüdrukud tumeda seelikuga. Koolivormi või selle elemente kannavad kõigi klassiastmete õpilased.

Unifashion OÜ

Unifashioni aastaringsesse e-poodi saad SIIT

Norrison OÜ

Norrisoni aastaringsesse e-poodi saad SIIT ja vormi ning koolitarvete ettetellimiskeskkonda SIIT