Õpetajad

ÕPETAJAD
Nimi Amet E-post Ruum
Virve Meresma 1.a klassiõpetaja virve@haabneeme.edu.ee  A303
Kaidy Õismets 1.b klassiõpetaja kaidy@haabneeme.edu.ee  A102
Margus Kägu 1.c klassiõpetaja margus@haabneeme.edu.ee  A201
Maret Laiv 2.a klassiõpetaja maret@haabneeme.edu.ee  A104
Kerti Rannisto 2.b klassijuhataja kerti@haabneeme.edu.ee  A202
Kersti Randmer 2.c klassijuhataja kersti@haabneeme.edu.ee  A304
Kairi Lehtpuu 3.a klassijuhataja, rahvatantsurühma õpetaja kairi@haabneeme.edu.ee  A204
Vivika Kupper 3.b klassijuhataja vivika@haabneeme.edu.ee  A301
Terje Tamm 3.c klassiõpetaja terje@haabneeme.edu.ee  A103
Reet-Ly Lindal 4.a klassijuhataja, mentor reet-ly@haabneeme.edu.ee  A305
Riin Peeters 4.b klassijuhataja riin@haabneeme.edu.ee  A302
Bert Tippi 4.c klassijuhataja, kehaline kasvatus bert@haabneeme.edu.ee B103 võimla
Elle Toper 5.a klassijuhataja elle@haabneeme.edu.ee  A205
Tiina Link 5.b klassijuhataja tiinal@haabneeme.edu.ee  A309
Kaia-Liisa Haas 5.c klassijuhataja, inglise keel kaia-liisa@haabneeme.edu.ee  A311
Epp Orula 5.d klassijuhataja epp@haabneeme.edu.ee  A101
Ariel Kristel Mõtsmees 6.a klassijuhataja, inglise keel ariel@haabneeme.edu.ee  A311
Tiina Pukk 6.b klassijuhataja, õppejuht tiina@haabneeme.edu.ee  A215
Sirje Toomla 6.c klassijuhataja, koolijuht sirje@haabneeme.edu.ee  A219
Egle Uibopuu 6.d klassijuhataja, eesti keel egle@haabneeme.edu.ee  A208
Tuuli Roostfeldt 7.b klassijuhataja, inglise keel tuuli@haabneeme.edu.ee  A230
Pille Juus 7.c klassijuhataja, kehaline kasvatus  pille.juus@haabneeme.edu.ee  B103 võimla
Dmitri Reinmets spordiklass (1.b), kehaline kasvatus dmitri@haabneeme.edu.ee B103 võimla
Anna Irjas-Kopli HEV-klassi õpetaja anna@haabneeme.edu.ee  A206
Geidi Mitt loodusained geidi@haabneeme.edu.ee  A308
Külli Alver vene keel, mentor kylli@haabneeme.edu.ee  A317
Eva Link inglise keel, mentor eva@haabneeme.edu.ee  A319
Diana Rannala inglise keel diana@haabneeme.edu.ee  A311
Maarika Puust käsitöö ja kodundus maarika@haabneeme.edu.ee  A109
Hele Must inglise keel hele@haabneeme.edu.ee
Evelin Jürisson eesti keel ja kirjandus evelin@haabneeme.edu.ee  A208
Mery Rosenberg matemaatika, majandus mery@haabneeme.edu.ee  A218
Nele Sooväli eneseväljendus nele@haabneeme.edu.ee
Lilian Raspel inglise keel lilian@haabneeme.edu.ee
Egle Hollmann loodusained  egleh@haabneeme.edu.ee
Proomet Torga kunstiõpetus, projektijuht proomet@haabneeme.edu.ee A209
Marija Lutsiv vene keel marija@haabneeme.edu.ee
Bruno Nopponen ujumine bruno@viimsi.edu.ee ujula
Age Toomsalu muusikaõpetusm koorilaul age@haabneeme.edu.ee  A320
Mariann Nirk muusikaõpetus, koorilaul mariann@haabneeme.edu.ee  A310
Aarne Saluveer muusikaõpetus, koorilaul aarne@haabneeme.edu.ee
Eha Pajus vene keel, keelekümblus eha@haabneeme.edu.ee
Maido Saar rütmika, rahvatantsurühma õpetaja maido@viimsi.edu.ee A116 aula
Heily Haasma Stuudiumi administraator heily@haabneeme.edu.ee
Peedu Alas tehnoloogia peedu@haabneeme.edu.ee  A105

 

  • Alammenüüd

  • Meie Facebookis

    Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

© 2016 Haabneeme Kool