Õpetajad

ÕPETAJAD
Nimi Amet E-post Ruum
Epp Orula 1.a klassiõpetaja epp@haabneeme.edu.ee A101
Reet-Ly Lindal 1.b klassiõpetaja reet-ly@haabneeme.edu.ee A301
Helen Viljamaa 1.c klassiõpetaja helen@haabneeme.edu.ee A201
Anna Irjas-Kopli 1.e klassiõpetaja/ eripedagoog anna@haabneeme.edu.ee B206
Virve Meresma 2.a klassiõpetaja virve@haabneeme.edu.ee  A303
Kaidy Õismets 2.b klassiõpetaja kaidy@haabneeme.edu.ee  A102
Margus Kägu 2.c klassiõpetaja margus@haabneeme.edu.ee  A203
Maret Laiv 3.a klassiõpetaja maret@haabneeme.edu.ee  A104
Kerti Rannisto 3.b klassiõpetaja kerti@haabneeme.edu.ee  A202
Kersti Randmer 3.c klassiõpetaja kersti@haabneeme.edu.ee  A304
Kairi Lehtpuu 4.a klassiõpetaja kairi@haabneeme.edu.ee  A204
Vivika Kupper 4.b klassiõpetaja vivika@haabneeme.edu.ee  A302
Krete Kuusmann 4.c klassijuhataja/huvijuht krete@haabneeme.edu.ee  A103
Eva Link 5.a klassijuhataja, inglise keele õpetaja eva@haabneeme.edu.ee  A319
Riin Peeters 5.b klassijuhataja /      HEV-koordinaator riin@haabneeme.edu.ee  A305
Bert Tippi 5.c klassijuhataja, kehalise kasvatuse õpetaja bert@haabneeme.edu.ee B209
Hannele Kutser 5.e/7.e klassijuhataja hannele@haabneeme.edu.ee B206
Elle Toper 6.a klassijuhataja, eesti keele õpetaja elle@haabneeme.edu.ee  A205
Tiina Link 6.b klassijuhataja, loodusainete õpetaja tiinal@haabneeme.edu.ee  A309
Kaia-Liisa Haas 6.c klassijuhataja, inglise ja saksa keele õpetaja kaia-liisa@haabneeme.edu.ee  A311
Mery Rosenberg 6.d klassijuhataja, matemaatika ja majanduse õpetaja mery@haabneeme.edu.ee  B308
Ariel Kristel Mõtsmees 7.a klassijuhataja, inglise keele õpetaja ariel@haabneeme.edu.ee  B207
Tiina Pukk 7.b klassijuhataja, õppejuht tiina@haabneeme.edu.ee  B307
Sirje Toomla 7.c klassijuhataja, koolijuht sirje@haabneeme.edu.ee  B310
Egle Uibopuu 7.d klassijuhataja, eesti keele õpetaja egle@haabneeme.edu.ee  B208
Tuuli Roostfeldt 8.b klassijuhataja, inglise keele õpetaja /arendusjuht tuuli@haabneeme.edu.ee  A319
Pille Juus 8.c klassijuhataja, kehalise kasvatuse õpetaja  pille.juus@haabneeme.edu.ee  A317
Maarja Aavik ajalooõpetaja maarja@haabneeme.edu.ee
Peedu Alas tehnoloogiaõpetaja peedu@haabneeme.edu.ee B105/B106
Külli Alver vene keele õpetaja kylli@haabneeme.edu.ee A317
Egle Hollman loodusainete õpetaja egleh@haabneeme.edu.ee B307
Evelin Jürisson eesti keele ja kirjanduse õpetaja evelin@haabneeme.edu.ee A208
Kristiina Kägu majanduse õpetaja kristiina@haabneeme.edu.ee
Marija Lutsiv vene keele õpetaja marija@haabneeme.edu.ee A309
Anne Martin meediaõpetaja anne@haabneeme.edu.ee
Geidi Mitt loodusainete õpetaja geidi@haabneeme.edu.ee B308/B306
Hele Must inglise keele õpetaja hele@haabneeme.edu.ee B208
Jarno Nurm kehalise kasvatuse õpetaja jarno@haabneeme.edu.ee võimla
Bruno Nopponen ujumisõpetaja bruno@viimsi.edu.ee ujula
Eha Pajus vene keele õpetaja eha@haabneeme.edu.ee
Maarika Puust käsitöö ja kodunduse õpetaja maarika@haabneeme.edu.ee B109/B110
Kati Põder muusikaõpetaja kati@haabneeme.edu.ee B310
Diana Rannala inglise keele õpetaja diana@haabneeme.edu.ee A311
Lilian Raspel inglise keele õpetaja lilian@haabneeme.edu.ee B207
Dmitri Reinmets spordiklassi õpetaja, kehalise kasvatuse õpetaja dmitri@haabneeme.edu.ee võimla
Maido Saar rütmikaõpetaja maido@viimsi.edu.ee A116 aula
Aarne Saluveer muusikaõpetaja aarne@haabneeme.edu.ee A321
Silver Silm matemaatikaõpetaja silver@haabneeme.edu.ee A305
Nele Sooväli inimeseõpetuse ja eneseväljenduse õpetaja nele@haabneeme.edu.ee
Liis Süsmalainen karjääriõpetuse õpetaja liis@haabneeme.edu.ee
Age Toomsalu muusikaõpetaja age@haabneeme.edu.ee A321
Proomet Torga kunstiõpetaja, projektijuht proomet@haabneeme.edu.ee B209

 

  • Alammenüüd

  • Meie Facebookis

    Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

© 2016 Haabneeme Kool