Kohalikud ja rahvusvahelised projektid

Haabneeme Kool on alustavat õpetajat toetav kool (2017. ja 2019. aasta peapreemia võitja)

Alustavat õpetajat toetav kool

2016/2017 õppeaastal ühinesime Kiusamisvaba Kooli (KIVA) algatusega, mille kohta leiate lisainfot SIIT.

2017. ning 2018. aastal saime Hariduse Infotehnoloogia SA-lt (HITSA) toetust robootikakomplektide ostmiseks. ProgeTiigri programmi kaudu soetati LEGO Mindstorms Education EV3 põhikomplektid koos akudega ning Edisoni robotid.

2016. aasta lõpul koostas Haabneeme Kooli meeskond digipeegel.ee keskkonna vahendusel ja HITSA meetme raames digiplaani, milles märgiti üles hetkeolukord ning püstitati eesmärgid lähitulevikuks. Plaaniga saab tutvuda SIIN.

Soovid meiega koostööd teha? Võta ühendust: sirje@haabneeme.edu.ee (arendustegevus), proomet@haabneeme.edu.ee (projektid)