Kohalikud ja rahvusvahelised projektid

Haabneeme Kool on alustavat õpetajat toetav kool (2017. aasta peapreemia võitja) ning ühinenud 2016/2017 õppeaastal Kiusamisvaba Kooli algatusega.

2016. aasta lõpul koostas Haabneeme Kooli meeskond digipeegel.ee keskkonna vahendusel ja HITSA meetme raames digiplaani, milles märgiti üles hetkeolukord ning püstitati eesmärgid lähitulevikuks. Plaaniga saab tutvuda SIIN.

Täname eduka koostöö eest Tagasi Kooli algatuse kaudu külalisõpetajatena tunde andnud inimesi ja asutusi. Aitäh ja suur kummardus, Kari Käsper, Eduard Odinets, Andres Anvelt, Tartu Biokeemia teaduste selts ja Swedbank!

Samuti täname koolipäevadesse põneva vahelduse toomise eest inimesi, kes on seotud selliste ettevõtmistega nagu Prügi VaheTund, KoodiTund, MTÜ Mondo, Reaalainetega edukaks ja Mobiilne planetaarium.

Oleme tänulikud koolidele, kes meid on võõrustanud. Aitäh Audentese Erakool, Rocca al Mare Kool, Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Pärnu Raeküla Kool, Tartu Descartes’i Lütseum ja Turba Kool!

Soovid meiega koostööd teha? Võta ühendust: tuuli@haabneeme.edu.ee (arendustegevus), proomet@haabneeme.edu.ee (projektid)