Spordinädal Haabneeme Koolis, 25.-29.09.2017

UncategorizedSpordinädal Haabneeme Koolis, 25.-29.09.2017 kommenteerimine on välja lülitatud

Käesoleva aasta septembris (23.-30. september) korraldavad Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile kolmandat korda Eestis  spordinädalat. Nädala eesmärgiks on pakkuda võimalikult paljudele Eesti elanikele toredaid ja positiivseid liikumisega seotud kogemusi. Ka Haabneeme Kool otsustas kogu kooliperega sellest osa võtta.

Esmaspäev, 25.09
Minu saavutused – õpilased ja õpetajad saavad tutvustada oma sportlikke saavutusi (medalid, karikad, auhinnad, maskotid) kaasõpilastele.
Teisipäev, 26.09
Oma rütm – iga klass leiab üheskoos rütmi, mille jäädvustab pildile või videosse.
Kolmapäev, 27.09
Slack line kooliõuel – Kristjan Kullamaa tutvustab erinevaid trikke 5.-7. klassile.
Rullsuusad ja jalgrattasõit – kehalise kasvatuse õpetajad Bert Tippi ja Dmitri Reinmets aitavad leida tasakaalu 1.-4. klassidel
Neljapäev, 28.09
Hommikujooks või hommikukõnd Karulaugu terviserajal – oodatud kogu koolipere ja lapsevanemad, kogunemine kooli ette 7:15, rajale 7:30
Külas kulturismimeister, spordinädala üks patroonidest Ott Kiivikas, kes räägib 5.-7. klassile  teemal “Eneseusk”
Toimub ka Laidoneri teatejooks, kus Haabneeme Kool on esindatud.
Reede, 29.09
Spordinädal lõpeb tantsurütmis. Vahetundidel on oodatud lapsed aulasse, et ühiselt liigutada.

Lisainfo : http://www.spordinadal.ee/