“Turvaliselt internetis” külalistunnid

Uncategorized“Turvaliselt internetis” külalistunnid kommenteerimine on välja lülitatud

Täna, 6. veebruaril tähistasime rahvusvahelist turvalise interneti päeva. Tänavu on põhitähelepanu all turvalise internetikultuuri loomine ning igaühe panus selles. Eesmärk on julgustada inimesi kasutama tehnoloogiaid vastutustundlikumalt, suhtuma veebimaailma näilisse anonüümsusesse kriitiliselt ning suhtlema üksteisega lugupidavalt.

Päeva tähistamiseks toimus Lastekaitse Liidu, Telia ja Informaatikaõpetajate Seltsi koostöös konverents „Parem internet algab sinust“ ning viidi läbi teemakohaseid külalistunde erinevates koolides. Tunnid toimusid ka Haabneeme Koolis.Külalised tõid lasteni uusi teadmisi seoses eelmise aasta sügisel koostöös Telia, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Lastekaitseliidu, Kiva ja mitmete teiste partneritega loodud algatusega Suurim Julgus, mille eesmärgiks on netikiusu probleemi teadvustamine ja vähendamine. Suurim Julgus veebisait koondab temaatilisi materjale ja nõuandeid nii lastele, vanematele kui õpetajatele.